• Detail firmy

LYRA decor s.r.o.

Základní popis

Tradiční výrobce českých vánočních ozdob z ručně foukaného a malovaného skla. Nabízíme ozdoby a dekorace různých tvarů, barev i velikostí.

Adresa

Suvorovova 1854/152
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27838498
DIČ:  CZ27838498
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba vánočních ozdob.

Ozdoby vyrábíme z ručně foukaného a malovaného skla.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 381 631
Mobil: +420 604 243 035
E-mail: lyradecor@lyradecor.cz
WWW: www.lyradecor.cz
E-shop: www.lyradecor.cz/eshop

Kontaktní osoba

Yvona Vítková - Jednatel

Mobil: +420 604 243 035

. Vítek

Další firmy v oboru

SLEZSKÁ TVORBA, výrobní družstvo

Výrobní program je zcela orientován na výrobu tradičních českých skleněných ručně foukaných a malovaných vánočních ozdob. Patříme mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v České republice, celoročně zajišťujeme výrobu pro velkoodběratele i maloodběratele. Ozdoby jsou vyráběny ve stříbřeném nebo nestříbřeném provedení. Vánoční ozdoby ze Slezské tvorby jsou prodávány po celém světě.

Petr Krejník

Zaměřujeme se na výrobu a prodej elektrických odporových pecí pro výpal keramiky, tavení skla do forem či zpracování zlata. Dodáváme vypalovací pece pro keramiku, vypalovací pece pro tavení skla, pecní příslušenství, keramické hmoty a glazury. Realizujeme renovace a opravy vypalovacích pecí. Na veškeré výrobky poskytujeme záruku 24 měsíců a provádíme záruční i pozáruční servis.

Výroba skla - František Novák

Zabýváme se výrobou uměleckého skla. V malé huti vyrábíme repliky historického skla z období 2. - 18. století, např. sklenice na víno, poháry, karafy, lesní sklo, křišťálové i římské sklo. Naleznete nás v Dobroníně v okrese Jihlava, dodáváme však zákazníkům z tuzemska i zahraničí.