• Detail firmy

LVC, s.r.o.

Základní popis

Poradenství a školení v oblasti pravidel Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS).

Adresa

Vrbno nad Lesy 27
439 06 Vrbno nad Lesy

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27268357

Výrobky, činnosti

Poradenství a školení v obl. účetního výkaznictví

Poradenství a školení v oblasti pravidel Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS).

Kontaktní údaje

E-mail: libor.vasek@lvc.cz
WWW: www.lvc.cz

Kontaktní osoba

Ing. LIBOR VAŠEK - Jednatel

Mobil: +420 774 709 475

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

Igor Vyznal

Provozuji svářečskou školu a zajišťuji prodej svářecích strojů Omicron, kterými je vybavena i naše svařovna. Výuce svařování se věnuji již od roku 2000. Nabízím základní kurzy svařování, zaškolení a přezkoušení svářečů, svářečské zkoušky i rekvalifikační kurzy. Veškeré kurzy, školení a zkoušky jsou v souladu s evropskými normami. Nabídku kurzů a ceník naleznete na webových stránkách firmy.