• Detail firmy

LV TRANSPORT s.r.o.

Základní popis

Nákladní doprava - lehká, střední - vnitrostátní a mezinárodní nákladní doprava do 3,5t Kusové zásilky - expresní přeprava zásilek po Evropě

Adresa

Ludslavice 107
768 52 Ludslavice

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27712095

Výrobky, činnosti

doprava

Kontaktní údaje

Telefon: 577 601 271
Mobil: 777 787 877
E-mail: lvtransport@seznam.cz

Kontaktní osoba

Kamil Lahola - Majitel

Další firmy v oboru

Comp alfa, s.r.o.

Nabízíme komplexní logistické služby se specializací na skladování, balení, kompletaci a tvorbu etiket. Zabýváme se silniční, námořní a letecké přepravy zboží po ČR i v zahraničí. Zajišťujeme copacking zboží, repaletizaci zboží, ruční vykládku kontejnerů, skládání a kompletaci kontejnerů, balení do PVC sáčků, zatavování výrobků, balení palet do folií a mnoho dalšího.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.