• Detail firmy

Luxury Bags s.r.o.

Základní popis

Společnost je půjčovna luxusních kabelek Louis Vuitton, Dior, Gucci a dalších.

Adresa

Na Moklině 289/16
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27902099
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- můžete kromě jiného svou kabelku nebo cokoliv jiného také zkusit prodat, a to buď v přímém výkupu za hotové nebo přes komisní prodej. Odpadne tak nepříjemné prodávání věcí přes inzerce či aukční servery.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 818 155

Kontaktní osoba

Pavel Vochozka - Jednatel

Václav Kubeček - Jednatel

Ondřej Novák - Jednatel

Dominika Hampelová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.