• Detail firmy

luxfery.net

Základní popis

Realizace luxusních interiérů z luxfer na klíč. Vyrábíme svítící skleněné tvárnice X-LIGHT. Provádíme speciální sklobetonové konstrukce - protipožární, protihlukové, střešní, pochozí atd. Široký sortiment LED osvětlení.

Adresa

Kodymova 2539/8
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63661420

Výrobky, činnosti

Realizace luxusních interiérů z luxfer na klíč.

Vyrábíme svítící skleněné tvárnice X-LIGHT. Provádíme speciální sklobetonové konstrukce - protipožární, protihlukové, střešní, pochozí atd.

Kontaktní údaje

WWW: www.luxfery.net

Kontaktní osoba

Radek Lebl - Majitel

Mobil: 606 658 030
Mobil: 724 589 590
E-mail: chci@luxfery.net
Další firmy v oboru

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

Autodíly HASPA spol. s r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dodáváme náhradní díly značkové a originální s velkou slevou na osobní a užitkové vozy. Autodíly rovněž zasíláme - garance kvality a rychlého doručení! Další činností, kterou se zabýváme, je prodej LED osvětlení. Navštivte náš e-shop a vyberte si z širokého sortimentu nabízených produktů.

ALFA Return, spol. s r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme fotovoltaické ostrovní systémy, pouliční LED osvětlení a osvětlení přechodů pro chodce.