• Detail firmy

Luxfarb

Základní popis

Naše firma se specializuje na povrchové úpravy dřeva a kovů.Lakovna se specializuje na moření a lakování MDF dílů, lakování dýhy, nábytkových dílů, kuchyňských linek, garážových vrat a ostatních průmyslových materiálů.

Adresa

Světlovská 300/44
724 00 Ostrava - Proskovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73934259
DIČ:  CZ8005214965

Výrobky, činnosti

Povrchové úpravy dřeva a kovů

Kontaktní osoba

Petr Volčík - Majitel

Telefon: 595 781 702
Mobil: 774 678 082
E-mail: info@lakovani-nabytek.cz
WWW: www.lakovani-nabytek.cz
Další firmy v oboru

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.