• Detail firmy

LUXA, spol. s r.o.

Základní popis

Velkoobchodní i maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu.

Adresa

Šlikova 482/8
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40763943
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní i maloobchodní prodej

elektroinstalačního materiálu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 383 313
Mobil: +420 603 450 418
Mobil: +420 604 286 781
E-mail: luxa@volny.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Petr Kratochvíl - Jednatel

Mobil: +420 603 450 418

Milan Kratochvíl - Jednatel

Další firmy v oboru

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.