• Detail firmy

LUTOR s.r.o.

Základní popis

Prodej a pokládka dřevěných podlah, třívrstvých a dvouvrstvých podlah, laminátových podlah Balterio, Haro. Realizace a pokládka podlahových krytin

Adresa

Vysoká Pec 139
262 41 Bohutín

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28476131
DIČ:  CZ28476131

Výrobky, činnosti

Prodej a pokládka dřevěných podlah

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 262 691
Fax: +420 318 632 744
E-mail: info@lutor.cz
WWW: www.lutor.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Ric - Jednatel

Mobil: +420 602 473 098

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme eurookna, vchodové a interiérové dveře, schody, schodiště, zábradlí, nábytek do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje, kuchyňské linky, vestavěné skříně a mnoho dalšího.

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.

Martin Štraub

Naše společnost realizuje pokládky PVC, koberců, vinylových a plovoucích podlah. Dále se věnujeme stínící technice. Prodáváme a montujeme exteriérové i interiérové žaluzie a rolety, plisé, markýzy či sítě proti hmyzu. Nabízíme rovněž stínění střešních oken. Součástí poskytovaných služeb jsou malířské a lakýrnické práce. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní, garantujeme Vám 100% spokojenost!