• Detail firmy

LUSTA Štětí s.r.o.

Základní popis

Výroba a montáž příhradových styčníkových vazníků

Adresa

Litoměřická 272
411 08 Štětí

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27359611

Výrobky, činnosti

Strřešní příhradové vazníky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 881 289
E-mail: lusta@lusta.cz
WWW: www.lusta.cz

Kontaktní osoba

Ing. Luboš Černosta - Jednatel

Další firmy v oboru

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.