• Detail firmy

Lundonia, s.r.o.

Základní popis

Nabídka kurzů cizích jazyků, překladů, tlumočení a e-learningu. Skupinové kurzy i individuální výuka pro veřejnost a firmy.

Adresa

Umělecká 584/13
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28198263

Výrobky, činnosti

Kurzy cizích jazyků, překlady

Nabídka kurzů cizích jazyků, překladů, tlumočení a e-learningu. Skupinové kurzy i individuální výuka pro veřejnost a firmy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@lundonia.cz

Kontaktní osoba

Eva Machová - Majitel

Mobil: +420 733 336 610
E-mail: info@lundonia.cz
WWW: www.lundonia.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Jiří Blín - JBservis

Poskytujeme poradenství v oblasti výběru nářadí, nástrojů a strojů pro kovozpracující a dřevozpracující firmy. Provádíme ostření nástrojů včetně povlakování.

Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti tlumočení a překladů do všech světových jazyků. Zajišťujeme korektury překladů, úřední překlady, překlady titulků, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení nebo i tlumočení telefonického rozhovoru.