• Detail firmy

Lumius, spol. s r.o.

Základní popis

Jsme ryze českou společností, držiteli licence pro prodej elektřiny a plynu. Nabízíme dodávky energie nejen v České republice, ale prostřednictvím dceřiných společností také v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku a v Chorvatsku.

Adresa

Míru 3267
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25911945
DIČ:  CZ25911945

Výrobky, činnosti

prodej elektřiny

Kontaktní údaje

Telefon: 558 638 780
E-mail: dolezalova@lumius.cz
E-mail: lumius@lumius.cz
WWW: www.lumius.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Miklas - Jednatel

Emil Fečko - Marketingový ředitel

Mobil: 728 105 696

Ing. Jana Doležalová

Telefon: 725 878 780
E-mail: dolezalova@lumius.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Slovenský výrobce kioskových trafostanic s více než 20-letou tradicí. V SR a ČR více než 4 000 projektů, záruční doba 5 let a 3 roky na technologické vybavení. Společnost poskytuje nepřetržitý 24-hodinový záruční a pozáruční servis.

BIOMAR Marcin Biechowski

Jsme společnost zabývající se Instalatorstwa fotovoltaiku a solární kolektory. Naše společnost je známá pro zavádění obnovitelných zdrojů energie. Rádi bychom, aby se ve vaší domácnosti nastala šetří energii. Neustále rozvíjí své aktivity. Máme skupinu důvěryhodných a spokojených zákazníků v celé polské, jakož i za jejími hranicemi. Zveme vás ke spolupráci.

EASY POWER s.r.o.

Zajišťujeme připojení k distribuční soustavě elektrické energie. Budujeme a provozujeme lokální distribuční soustavy - LDS. Poskytujeme komplexní služby v energetice, včetně zajištění projektové dokumentace pro stavební řízení i poradenství. Snažíme se v tomto monopolním odvětví nabídnout investorům i jiné možnosti, než jsou nabízeny třemi tradičními dodavateli elektrické energie.