• Detail firmy

Lumír Potůček

Základní popis

Sklenářské práce sklenářské práce - schodiště - podlahy - zábradlí - obklady stěn - akvária, terária - zrcadla - bezpečnostní skla, ...

Adresa

Kosova Hora 26
264 01 Dobrohošť

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62988620

Výrobky, činnosti

Sklenářské práce

Kontaktní údaje

E-mail: lumir.potucek@gmail.com
WWW: sklenarstvikysice.cz

Kontaktní osoba

Lumír Potůček - Majitel

Telefon: +420 601 572 687
Další firmy v oboru

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

M&K STAVEBNÍ SERVIS spol. s r.o.

Firma M&K, stavební servis spol.s r. o. se sídlem v Městci Králové je stabilní a ryze českou společností, která dnes patří k významným velkoobchodním a distribučním organizacím v oblasti vybavení koupelen a sanitárního zařízení v České republice.

WEIKR, Stavební díly, spol. s r.o.

Dodáváme hliníková okna, hliníkové dveře, fasády, zimní zahrady, bezpečnostní dveře, požární uzávěry, požárně odolné dělící příčky včetně požárně odolných automatických dveří. Vyrábíme a dodáváme celoskleněná okna a dveře a ateliérová střešní okna.