• Detail firmy

LUMÍR JIROUT

Základní popis

Truhlářské práce, truhlářská a zakázková výroba (nábytek, interiéry, okna, dveře)

Adresa

Týnišťko 54
566 01 Týnišťko

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11070561

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce, truhlářská a zakázková výroba

Truhlářské práce, truhlářská a zakázková výroba (nábytek, interiéry, okna, dveře)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 737 769 317
Telefon: +420 736 203 406
E-mail: jirout.lumir@seznam.cz
E-mail: lumir.jirout@seznam.cz

Kontaktní osoba

LUMÍR JIROUT - Majitel

Další firmy v oboru

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.

Boxy pro koně Vrchota

Vyrábíme na zakázku venkovní i vnitřní boxy pro koně, parkurové prvky a kolotoče pro koně. Zhotovujeme stáje a stájové přístřešky pro koně, pastevní přístřešky a kotce pro zvířata. Zároveň se věnujeme zámečnictví, truhlářství a tesařství.