• Detail firmy

Luminer Lights s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na úsporu provozních nákladů na osvětlení pomocí LED technologií pro firmy, kamenné obchody a domácnosti. Prodáváme žárovky a pásky.

Adresa

Šrobárova 2041/25
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28124936

Výrobky, činnosti

Velkoobchod svítidel a osvětlení

Kontaktní údaje

E-mail: info@luminer.cz
WWW: www.luminer.cz

Kontaktní osoba

MARTIN PRZYBYLA - Jednatel

Telefon: 731 368 344

Pobočky

Martin Przybyla
Těrlicko-Horní Těrlicko 703
735 42 Dolní Těrlicko

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.