• Detail firmy

Luminer Lights s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na úsporu provozních nákladů na osvětlení pomocí LED technologií pro firmy, kamenné obchody a domácnosti. Prodáváme žárovky a pásky.

Adresa

Šrobárova 2041/25
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28124936

Výrobky, činnosti

Velkoobchod svítidel a osvětlení

Kontaktní údaje

E-mail: info@luminer.cz
WWW: www.luminer.cz

Kontaktní osoba

MARTIN PRZYBYLA - Jednatel

Telefon: 731 368 344

Pobočky

Martin Przybyla
Těrlicko-Horní Těrlicko 703
735 42 Dolní Těrlicko

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

CONNOX LLC s.r.o.

Nabízíme nejmodernější LED osvětlení s LED čipy nejvyšší kvality. Naše společnost klade mimořádný důraz na kvalitu, technologické provedení a spolehlivost zboží.

Autodíly HASPA spol. s r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dodáváme náhradní díly značkové a originální s velkou slevou na osobní a užitkové vozy. Autodíly rovněž zasíláme - garance kvality a rychlého doručení! Další činností, kterou se zabýváme, je prodej LED osvětlení. Navštivte náš e-shop a vyberte si z širokého sortimentu nabízených produktů.