• Detail firmy

LUMES Mělník, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme střešní krytiny, okna, izolace, fólie, střešní latě, klempířské prvky a další doplňky. Nabízíme kompletní realizaci střech od krovů až po tašky. Zdarma položkový rozpočet střechy.

Adresa

Mladoboleslavská 324,
277 32 Byšice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28166167

Výrobky, činnosti

Střechy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 621 126
Mobil: +420 602 390 534
E-mail: obchod@lumes.cz
WWW: www.lumes.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Hodboď - Jednatel

Mobil: +420 602 390 535

Pobočky

Rudolf Hodboď
Bezručova 3481
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Jiří Dlouhý

Provádíme zámečnické a truhlářské práce. Vyrábíme vrata, zábradlí, schodiště, ploty, mříže, ocelové konstrukce, přístřešky či pergoly.