Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
LUME Servis - Nářadí na čelní nakladače

LUME Servis - Nářadí na čelní nakladače

Specializujeme se na prodej pracovního nářadí pro čelní nakladače. V našem sortimentu naleznete různé varianty lopat i multilopaty. Dále se jedná převážně o kráječ siláže, kleště na kulaté balíky, vidle, také vidle na balíky, paletizační a drapákové vidle, stohovací zařízení, přidržovací rameno, hrot na balíky, hák na vaky, křížový nosič a protizávaží.


Pracovní nářadí pro čelní nakladače

Zabýváme se prodejem nářadí pro čelní nakladače. Nabízíme veškerý doplňkový sortiment pro čelní nakladače. Spolupracujeme s ověřenou firmou TracLift, jejíž výrobky jsou výkonným a spolehlivým pomocníkem. Vybírejte z široké nabídky pracovního nářadí.

Lopaty se zuby, velkoobjemové

Nabízíme sortiment lopat pro čelní nakladače. Jedná se hlavně o standardní lopatu konstruovanou pro těžké zatížení, lopatu se zuby pro manipulaci se sypkými materiály, velkoobjemovou lopatu vhodnou pro sníh a lehké sypké hmoty i o multilopatu.

Kráječ siláže

Kráječ siláže, který nabízíme, slouží k odebírání silážních hmot a jejich nakládání. Kráječ disponuje silnými břity, které zabrání vypadávání materiálu. Kráječ siláže je chráněn ocelovým rámem, ten zabraňuje případné deformaci při práci.

Drapákové vidle

Drapákové vidle jsou vhodné pro uchopení a přemisťování chlévské mrvy. Jsou zhotovené tak, aby odolaly těžké práci. Drapákové vidle i ostatní sortiment zhotovujeme i pro čelní nakladače jiných značek. Kontaktujte nás pro podrobnosti.

Kleště na kulaté balíky

Kleště na kulaté balíky jsou zhotoveny takovým způsobem, aby nedocházelo k poškození folie. Kleště na kulaté balíky firmy TracLift zaručují spolehlivou manipulaci s balíky. Věříme, že budete spokojeni, jako mnoho zákazníků před Vámi.

Stohovací zařízení

Stohovací zařízení patří k dobrým pomocníkům pro čelní nakladače. Díky stohovacímu zařízení se prodlouží dosah čelního nakladače a je možné ukládat balíky i do vyšších výšek. Jedná se o výkonné nářadí, které Vám usnadní práci a ušetří místo.

Přidržovací rameno

Přidržovací rameno je šikovným pomocníkem pro paletizační vidle. Náklad nejen přidrží a zajistí, ale je vhodný i pro manipulaci s kládami. S přidržovacím ramenem budete určitě spokojeni, věnujeme se efektivní výrobě, která splňuje přání zákazníků.

Hrot na balíky

Hrot na balíky je nejvhodnějším pomocníkem při přepravě balíků bez folie. Je konstruován s dlouhým a kratším hrotem, které umožňují pevné uchopení balíku a zamezují houpání či spadnutí balíku při přepravě.

Hák na vaky

Hák na vaky je nejvhodnějším zařízením pro snadnou manipulaci s vaky. Manipulace je zajištěna bezpečným a efektivním způsobem do nosnosti až 1000 kg.

Křížový nosič

K bezpečnému zavěšení vaků slouží křížový nosič. Veškerý sortiment pracovního nářadí pro čelní nakladače naší společnosti je vyráběn ve vysoké kvalitě s dlouholetou praxí a pochopením pro to, co naši zákazníci skutečně potřebují.

Jak k nám