• Detail firmy

LUMAG CZ s.r.o

Základní popis

Dodáváme truhlářské stroje, vybavení truhláren, dřevoobráběcí stroje a zařízení pro truhláře a stolaře, stroje pro zemní práce.

Adresa

Kanovnická 404/18
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26091496
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Dodáváme

truhlářské stroje, vybavení truhláren, dřevoobráběcí stroje a zařízení pro truhláře a stolaře, stroje pro zemní práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 228 786
Mobil: +420 734 383 271
Mobil: +420 603 324 064
Fax: 382 228 795
E-mail: info@lumag.cz
WWW: www.lumag.cz

Kontaktní osoba

Václav Tichý - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Libor Musil

Věnujeme se prodeji detektorů kovů a jejich příslušenství. Nabízíme detektory kovů pro amatéry i specialisty v různých cenových hladinách. Poskytujeme komplexní servis včetně zaškolení do obsluhy jednotlivých zařízení v terénu. Provozujeme zavedený e-shop a kamennou provozovnu v Českém Rudolci.

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.

DK TRADE s.r.o.

Specializujeme se na vše, co nějak souvisí s péčí o exteriérové i interiérové výrobky ze dřeva. Nabízíme potřeby k jejich ošetřování, údržbě i natírání a samozřejmostí je také fundovaný poradenský servis. Dodáváme laky, lazury, mořidla, brusný materiál (kotouče, pásy, lamely), lepidla (dispersní, epoxidové, polyuretanové, vteřinové) aj. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.