• Detail firmy

LUKROM, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost, která se zabývá zemědělskou prvovýrobou nebo poskytují služby na agrárním trhu. Je tvořena šesti divizemi. Tzv. rostlinnou tvoří divize agrochemie a divize zemědělských komodit, živočišná se skládá z divize výroby krmných směsí.

Adresa

Lípa 81
763 11 Lípa

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18188281
DIČ:  CZ18188281
Rok založení:  1991
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Krmné směsi

- pro hospodářská zvířata s použitím premixů. Směsi se vyrábějí buď sypké, tvarované ve struktuře granulí nebo drcené, volně ložené nebo pytlované.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 157 101
Fax: +420 577 157 101
E-mail: info@lukrom.cz
WWW: www.lukrom.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Červenka - Jednatel

Ing. Martina Nejedlá - Jednatel

Další firmy v oboru

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Centnas"

Naše firma byla založena v roce 1992. Nabízíme k prodeji směsí trav a semen. Máme zahradní centrum, které jsou umístěny všechny druhy květin, rostliny v květináčích a zahradní techniky. My charakterizovat moderní technologické zázemí. Naši potenciálních obchodních partnerů, nabízíme odborné poradenství, konkurenční ceny, a přátelské služby. Vítejte!

KSK METAL družstvo

Zabýváme se výrobou a stavbou kovových konstrukcí, kompletního zařízení stájí a vybavení pro chov dobytku a zvířat na pastvinách.

Boxy pro koně Vrchota

Vyrábíme na zakázku venkovní i vnitřní boxy pro koně, parkurové prvky a kolotoče pro koně. Zhotovujeme stáje a stájové přístřešky pro koně, pastevní přístřešky a kotce pro zvířata. Zároveň se věnujeme zámečnictví, truhlářství a tesařství.