• Detail firmy

LUKROM milk, s.r.o.

Základní popis

Hlavním programem střediska je výroba technologie dojení značky AGROMILK, dále doplňkových zařízení dojíren dle přání zákazníka a dodávky systémů řízení stáda.

Adresa

Kaplanova 1810/2D
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64507602
DIČ:  CZ64507602
Rok založení:  1996
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Program

- DOJÍRNY (kruhové, rybinové, paralelní, tandemové), DOPLŇKOVÉ VYBAVENÍ DOJÍREN, AUTOMATICKÉ SYSTÉMY ŘÍZENÍ STÁDA (systém identifikace, atd...)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 325 496
Fax: +420 565 381 203
E-mail: lukrom.milk@lukrom.cz
WWW: www.lukrom-milk.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Červenka - Jednatel

Ing. Ondřej Červenka - Jednatel

Další firmy v oboru

PRODAG Zlín, s.r.o.

Prodáváme zemědělskou, lesnickou a komunální techniku v regionu Zlínsko a Vsetínsko. Nabízíme široký sortiment strojů a techniky pro zahradnictví, pěstitelství i pro komunální služby. Dodáváme traktory Solis, Belarus, Yanmar a jsme akreditovanými dovozci slovinských traktorů Tuber. Vyrábíme vlastní rozmetadla pro posyp hnojivem i solí, postřikovače pro zemědělství i speciály pro sportovní plochy.

MANITEC trade s. r. o.

Prodáváme vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky nové i repasované. Zajistíme servis, pronájem, výkup. Nabízíme vozíky DESTA, MANITOU, HYSTER, TOYOTA a ARMANNI - elektrické i ruční, stohovací, vychystávací a paletové vozíky, VZV se spalovacím motorem.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Centnas"

Naše společnost byla provádí po mnoho let působících na trhu semen se stala jedním z hlavních tvůrců tohoto sektoru ekonomiky. Dobrá znalost reálií segmentu semen podporovaného vysokou úrovní technologického rozvoje, což umožňuje pružné přizpůsobení individuálním potřebám každého klienta * vlastní a dobře organizovanou distribuční sítě a profesionální personál