• Detail firmy

LUKRENA a.s.

Základní popis

Nabídka poradenských služeb se zaměřením na rostlinnou a živočišnou výrobu.

Adresa

Dolní Lukavice 196
334 44 Dolní Lukavice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25190539
DIČ:  CZ25190539

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 188 111
Fax: +420 377 982 437
E-mail: info@lukrena.cz
WWW: www.lukrena.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Netrval - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.

HACCP - MUDr. Vladimíra Kohoutová

Odborná pomoc při zavádění systému HACCP do potravinářské výroby i stravovacích služeb, vypracování příručky HACCP, jednorázové i pravidelné provádění interních auditů a školení v oblasti zásad správné výrobní a hygienické praxe.

PLANSTAV a.s.

Zabýváme se projektováním bytové výstavby, nástaveb, vestaveb a novostaveb bytových domů, rekonstrukcí objektů, rodinných domů, ubytoven, zdravotních středisek, školských zařízení i výrobních hal, zateplení panelových domů. Zajistíme podklady pro program "Zelená úsporám". Součástí poskytovaných služeb je i poradenství. Nabízíme komunikaci se státní správou, podání žádostí na stavební úřad apod.