• Detail firmy

Lukaservice, s.r.o.

Základní popis

Dovoz, prodej a servis zemědělské techniky.

Adresa

Poličany 1
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28532104

Výrobky, činnosti

Zemědělská technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 511 241
E-mail: kacerovsky.l@tiscali.cz
WWW: www.lukaservice.cz

Kontaktní osoba

Luděk Kačerovský - Jednatel

Mobil: +420 603 432 808
Další firmy v oboru

MOTOFAN Dariusz Michalski

MOTOFAN dlouhé zkušenosti s přívodem vzduchu, oleje, pohonné hmoty, kabinová, hydraulické a průmyslové použití v automobilovém průmyslu, zemědělství a stavebnictví. Jsme distributorem předních světových výrobců filtrů WIX filtry Filtron, MANN + HUMMEL, Donaldson, Baldwin, SF-FILTER, Parker a mnoho dalších. Jsme výrobcem stretch fólie.

K - Technology

Zabýváme se prodejem příslušenství na stavební stroje (rotační a naklápěcí hlavice na rypadla, vibrační desky, válce, frézy, recyklační lžíce). Dále se zabýváme prodejem zařízení na výrobu betonu (planetové míchačky, dávkování barev a přísad, měření vlhkosti, přeprava směsí po PREFA provozech a mnoho dalších).

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje