• Detail firmy

Lukáš Zwrtek

Základní popis

Zajišťujeme pokládky veškerých podlahových krytin, renovace parket, montáže roštů či vyrovnání podkladů. Poskytujeme poradenský servis.

Adresa

Vrčeň 75
335 41 Vrčeň

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72210265

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme pokládky veškerých podlahových krytin

Zajišťujeme pokládky veškerých podlahových krytin, renovace parket, montáže roštů či vyrovnání podkladů. Poskytujeme poradenský servis.

Kontaktní osoba

Lukáš Zwrtek - Majitel

Mobil: +420 608 113 331
E-mail: info@dz-podlahy.cz
WWW: www.dz-podlahy.cz
Další firmy v oboru

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.

MIROSLAV BENEŠ - B.NETON

Nabízíme široký sortiment betonových výrobků pro venkovní využití. Výrobky jsou z přírodních materiálů. Vyrábíme městský mobilář, dlažbu, obrubníky, sedací soupravy, lavice, stoly, zahradní krby a grily a mnoho dalšího.