• Detail firmy

Lukáš Zeman

Základní popis

V naší společnosti má nemalý podíl na našich zakázkách právě rodinná výstavba, ať už stavba rodinných domů nebo výstavba domů užívaných k rekreaci.

Adresa

Jarní 1267/37
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01177044
Rok založení:  1997
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební firma

Naše stavební firma má více než 18.letou zkušenost v oblasti stavebnictví. Dokážeme postavit projekt přesně podle Vašich představ. Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce staveb až středně velkého rozsahu jak pro soukromý tak pro veřejný sektor.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 536 292
Mobil: +420 721 621 888
E-mail: vl.kout@seznam.cz
E-mail: lukas.zeman6@gmail.com
WWW: www.zk-trade.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Zeman - Majitel

Mobil: +420 721 621 888
E-mail: lukas.zeman6@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MG STAV stavební, spol. s r.o.

Hlavní činností společnosti je výstavba rodinných domů do různých stádií rozestavěnosti, až po jejich celkové dokončení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi rodinných domů včetně zateplení fasády, výměny oken, dveří, koupelen.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.