• Detail firmy

Lukáš Vráblík

Základní popis

Provádíme kompletní montáž, dodávku a realizaci topení, vodoinstalace, plynoinstalace a veškeré rekonstrukce ústředního vytápění Nabízíme návrhy a realizace koupelen. Dále zajišťujeme montáž solárních panelů včetně poradenství.

Adresa

Rybníka 58
664 63 Žabčice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74372599

Výrobky, činnosti

kompletní montáž, dodávku a realizaci topení

Provádíme kompletní montáž, dodávku a realizaci topení, vodoinstalace, plynoinstalace a veškeré rekonstrukce ústředního vytápění

Kontaktní osoba

Lukáš Vráblík - Majitel

Mobil: +420 723 192 726
E-mail: vrablik.uwe@seznam.cz
Další firmy v oboru

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

GERAMEX MVE spol. s r.o.

Jsme inženýrská firma se specializací na malé vodní elektrárny na klíč zejména v zahraničí, včetně vlastní vývojové kapacity na turbíny na bázi čerpad

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.