• Detail firmy

Lukáš Štika

Základní popis

Již 7 let poskytujeme bezdrátové připojení v Karlovarském kraji a širokém okolí. Vytváříme webové stránky a e-shopy na míru. Instalace a servis PC i softwaru je samozřejmostí. Dále nabízíme služby sítě a připojení kamerových systémů.

Adresa

Kolová 100
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86883585

Výrobky, činnosti

software

Kontaktní údaje

E-mail: info@duxnet.cz
WWW: www.duxnet.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Štika - Majitel

Telefon: 728 438 227
E-mail: info@duxnet.cz
Další firmy v oboru

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.