• Detail firmy

Lukáš Radkovský

Základní popis

Vyrábíme kancelářský, zahradní, kubistický a bytový nábytek

Adresa

Havlíčkova 977/15
589 01 Třešť

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10587543

Výrobky, činnosti

Dřevěný nábytek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 361 274
WWW: www.truhlarstvi.radkovski.sweb.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Radkovský - Majitel

Telefon: +420 602 361 274
E-mail: truhlarstvi.radkovsky@seznam.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Hejda

Naše truhlářství má dlouholetou tradici. Zaměřujeme se na výrobu klasického i atypického nábytku na zakázku. Výrobní program firmy zahrnuje okna, dveře, kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské a studentské pokoje, předsíně, ale i jiný sortiment. Vyrábíme z masivu a dýhy, nabízíme rovněž nábytek v kombinaci dřevo + kov.

Josef Kourek

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme jednotlivé kusy nábytku nebo realizujeme kompletní interiéry. Nabízíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, dětských a obývacích pokojů, schodišť, zábradlí, interiérových dveří, kancelářského nábytku, pergol, krovů, dřevěných konstrukcí a mnoho dalšího.

Pavel Böhm - Truhlářství

Hlavním zaměřením naší firmy je výroba profilových lišt. Dále vyrábíme rustikální doplňky na nábytek, rustikální ozdoby, prvky a řezby na okna i dveře, včetně atypických dřevěných dílů dle návrhu zákazníka. Součástí výrobního programu jsou rovněž židle z masivu na zakázku. Pracujeme s běžným dřevem, ale i s exotickými dřevinami. Zboží Vám dle dohody dopravíme na místo určení.