• Detail firmy

Lukáš Popelka

Základní popis

Nabídka instalatérských a topenářských prací, teplovodního a podlahového vytápění, tepelných čerpadel, solárních systémů. Návrh a realizace koupelen.

Adresa

Dobré-Kamenice 2
518 01 Kamenice

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75856883
  • Služby

Výrobky, činnosti

instalatérské a topenářské práce

Nabídka instalatérských a topenářských prací,teplovodního a podlahového vytápění, tepelných čerpadel, solárních systémů. Návrh a realizace koupelen.

Kontaktní osoba

Lukáš Popelka - Majitel

Mobil: 776 338 568
E-mail: apinstalace@tiscali.cz
WWW: www.apinstalace.cz
Další firmy v oboru

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.