• Detail firmy

Lukáš Pařízek

Základní popis

Provádíme montáže zabezpečovacích zařízení, kamerových a přístupových systémů. Nabízíme elektronické požární signalizace a další slaboproudá zařízení.

Adresa

Ječná 533/23
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76072606

Výrobky, činnosti

zabezpečovací zařízení, kamerové systémy

Provádíme montáže zabezpečovacích zařízení, kamerových a přístupových systémů. Nabízíme elektronické požární signalizace a další slaboproudá zařízení.

Kontaktní údaje

E-mail: luko.parizek@gmail.com

Kontaktní osoba

. Lukáš Pařízek - Jednatel

Mobil: 725 584 064
Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.