• Detail firmy

Lukáš Nop

Základní popis

Velkoobchodní a maloobchodní prodej motocyklů a čtyřkolek a příslušenství. Provozujeme půjčovnu.

Adresa

Školní 21/20
747 71 Brumovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68159226
DIČ:  CZ7810025421

Výrobky, činnosti

Prodej čtyřkolek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 668 759
E-mail: prodej@lukmoto.cz
WWW: www.lukmoto.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Nop - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ECOBIKE Grzegorz Szczygieł

Jsme firma zabývající se prodejem a výrobou elektrických kol vyrobené z vysoce kvalitního hliníku. Naše kola jsou vyrobeny s plnou péči a odhodlání. Máme zaměstnanců kvalifikovaných pracovníků, kteří vložili své srdce při výrobě jízdních kol. Máme širokou škálu modelů, barev a designu kola. Zveme vás seznámit s nabídkou.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.