• Detail firmy

Lukáš Nečas

Základní popis

Autoservis Lukáš Nečas poskytuje komplexní služby v oblasti údržby a oprav osobních a užitkových vozů.

Adresa

Tučapy 142
683 01 Tučapy

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86928651
DIČ:  CZ8510054091
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis

Automechanické práce, klempířské práce, autoelektrikářské práce, výměna, tónování autoskel, odtahová služba, tažná zařízení, pneuservis, diagnostika, geometrie, STK a emise, údržba klimatizace.

Kontaktní údaje

E-mail: info@autoservis–necas.cz
WWW: www.autoservis–necas.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Nečas - Majitel

Mobil: +420 774 076 148
E-mail: info@autoservis–necas.cz
Další firmy v oboru

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Velkoobchod, maloobchod náhradních dílů a příslušenství na všechny nákladní a osobní vozy tuzemských i zahraničních výrobců. Autorizovaný prodej přívěsných vozíků AGADOS včetně jejich náhradních dílů a slunečních clon pro nákladní vozy TATRA.

KaP trans servis, s.r.o.

Jsme přepravní firma zabývající se přepravou zboží (balíky a palety) po většině vnitrostátní. A to dodávkovými vozidly převážně Iveco Daily, s nosností 1,5 t a kubaturou nákladu kolem 17m3. Nabízíme službu, která má VYTĚŽOVACÍ charakter.