• Detail firmy

Lukáš Mitáš

Základní popis

Společnost provádí veškeré klempířské a pokrývačské práce včetně montáže střešních krytin, okapových systému a osazení střešních oken.

Adresa

Valašská Bystřice 660
756 27 Valašská Bystřice

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75548852
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- provádí veškeré klempířské a pokrývačské práce, montuje všechny druhy střešních krytin, okapových systému, montáž střešních oken do všech krytin.

Kontaktní údaje

E-mail: Lukas.Mitas@seznam.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Mitáš - Majitel

Mobil: +420 737 349 919
Další firmy v oboru

Petr MIČKAL

Pokrývačstvím a klempířstvím se zabýváme již od r. 1996. Pokládáme střechy všemi u nás dostupnými střešními krytinami, dále se zabýváme rekonstrukcemi a opravami střech. Díky dlouholeté spolupráci s dodavatelskými firmami nabízíme pro naše zákazníky i možnost dodání střešních materiálů ze zahraničí. Ke všem střešním a klempířským výrobkům máme certifikáty na montáž. Působíme na Zlínsku a Valašsku.

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.