• Detail firmy

Lukáš Michálek

Základní popis

Nabízíme vysokou spolehlivost a kvalitu provedených prací za rozumnou cenu.

Adresa

Drátovenská 71
735 51 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02300427
DIČ:  CZ8705295929

Výrobky, činnosti

Nabízíme stěhovací práce po celé ČR i EU

Nabízíme vysokou spolehlivost a kvalitu provedených prací za rozumnou cenu. Stěhování na klíč. Stěhování bytu, domů, firem, likvidace pozůstalostí. Obalový materiál. Zapůjčení krabic. 5 různých vozů připravených ke stěhováni.

Kontaktní osoba

Lukáš Michálek - Majitel

Mobil: +420 775 525 195
E-mail: info@stehovani-ostrava.info
Další firmy v oboru

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.

DH TRANSPORT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na přepravu nákladů, přepravu vozidel a stěhování bytů a firem po ČR a EU. Nabízíme skladování ve vlastních prostorech o velikosti 150 m2 včetně pojištění skladovaného zboží.

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.