• Detail firmy

Lukáš Kupec

Základní popis

Jsme rodinná firma, zabývající se správou domů v jejímž rámci při uzavření smlouvy Vám můžeme nabídnout něco navíc než jste zvyklí.

Adresa

Palackého 1553/5
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01960571

Výrobky, činnosti

Správa domů bytů a nemovitostí

Provádíme správu domů bytů a nemovitostí v obcích Karlovarského kraje. Poskytujeme pomoc Společenství vlastníků - praxi máme 12 let statutárního orgánu.

Kontaktní údaje

E-mail: jindrich.kupec@spravydomu.cz
WWW: www.spravydomu.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Kupec

Mobil: +420 724 180 492
E-mail: jindrich.kupec@spravydomu.cz

Lukáš Kupec - Majitel

Další firmy v oboru

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.