• Detail firmy

Lukáš Künzel

Základní popis

Poskytuji kompletní servis plastových, hliníkových i euro oken a dveří - seřízení, výměna těsnění, opravy kování včetně zajištění nových dílů a skel.

Adresa

Evropská 1482/41
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76450970

Výrobky, činnosti

Kompletní servis oken i dveří.

Poskytuji kompletní servis plastových, hliníkových i euro oken a dveří - seřízení, výměna těsnění, opravy kování včetně zajištění nových dílů a skel.

Kontaktní údaje

E-mail: kunzel@seznam.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Künzel - Majitel

Mobil: +420 731 711 033
Další firmy v oboru

Markéta Šímová

Nabízíme veškeré sklenářské práce, rámování a paspartování obrazů. Provádíme řezání skla na míru, fazetování, broušení vrtání otvorů, pískování či výřezy vodním paprskem. Dodáváme izolační dvojskla, bezpečnostní skla, barevná obkladová skla, pískovaná skla, zrcadla, celoskleněné dveře, akvária, terária a mnoho dalšího. Zajišťujeme zasklívání oken, dveří a výloh přímo u Vás.

Enthera spol. s r.o.

Nabízíme dřevěná eurookna, plastová okna, interiérové i vchodové dveře, výrobu masivních schodišť a vrat včetně příslušenství a zajištění montáže. Poskytujeme poradenství a servis v oboru.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.