• Detail firmy

Lukáš Kruliš

Základní popis

Dětský second hand nabízí kvalitní, značkové kojenecké a dětské oblečení světoznámých značek jako Gap, George, H&M, Cherokee, Marks&Spencer, Mothercare, Next a další.

Adresa

129
273 05 Ledce

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71114548

Výrobky, činnosti

Oblečení

Kontaktní údaje

E-mail: l.krulis@seznam.cz
WWW: www.levne-detske-obleceni.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Kruliš - Majitel

Telefon: +420 603 233 585
E-mail: l.krulis@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

"Kuba" Dariusz Kubiak

Vyrábíme dámské oblečení. Specializujeme se na výrobu různých ženských sukní. V našem katalogu máme širokou škálu modelů s různými typy látek a materiálů. Každá z těchto sukně něco speciálního. Nabízíme vám všechny vzory a barvy. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a my vás povzbudit ke spolupráci.

Renáta Kardohelyi - šití kostýmů na míru

Nabízíme šití sportovních, tanečních kostýmů a oděvů. Možnost i šití jiného sortimentu dle dohody, např. lůžkoviny, propagační a reklamní oděvy, kostýmy, ubrusy, zástěry, polštáře apod., lehčí pracovní oděvy a konfekce.

P.P.H. "MiK" s.c. Katarzyna i Michał Kropidłowscy

Výrobce elegantní a sportovní dětské oblečení, které s potěšením doprovázet své zákazníky slavnostní a vznešený, stejně jako každodenní okamžiky života. Nabízíme elegantní a sportovní, velurové tepláky - pro holčičky a kluky, stejně jako vysoce kvalitními pánské flanelové pyžamo. Zveme vás ke spolupráci.