• Detail firmy

Lukáš Kovač

Základní popis

Reklamní systém, který Vám umožní zpoplatnit a prodat Váš reklamní prostor. Cenu a způsob prodeje si určuje každý provozovatel stránek dle svých potřeb.

Adresa

Tyršova 303
354 71 Velká Hleďsebe

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73722502
DIČ:  CZ8210161806

Výrobky, činnosti

Reklamní systém

Reklamní systém,který Vám umožní zpoplatnit a prodat Váš reklamní prostor.Cenu a způsob prodeje si určuje každý provozovatel stránek dle svých potřeb.

Kontaktní údaje

E-mail: info@web-board.cz
WWW: www.web-board.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lukáš Kovač - Majitel

Telefon: 739 737 933
E-mail: info@web-board.cz
Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

Ing. Jan Vydržel

Zabýváme se správou sítí a databází. Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme hostingové a související činnosti, tvorbu e-shopů, zpracování dat.

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál www.stolari-truhlari.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním. Naleznete u nás 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři..) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci..). Uveřejňujeme články s různými tématy, provozujeme inzerci a spolupracujeme s organizátory veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl a souvisejícími projekty.