• Detail firmy

Lukáš Kovač

Základní popis

Reklamní systém, který Vám umožní zpoplatnit a prodat Váš reklamní prostor. Cenu a způsob prodeje si určuje každý provozovatel stránek dle svých potřeb.

Adresa

Tyršova 303
354 71 Velká Hleďsebe

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73722502
DIČ:  CZ8210161806

Výrobky, činnosti

Reklamní systém

Reklamní systém,který Vám umožní zpoplatnit a prodat Váš reklamní prostor.Cenu a způsob prodeje si určuje každý provozovatel stránek dle svých potřeb.

Kontaktní údaje

E-mail: info@web-board.cz
WWW: www.web-board.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lukáš Kovač - Majitel

Telefon: 739 737 933
E-mail: info@web-board.cz
Další firmy v oboru

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál www.stolari-truhlari.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním. Naleznete u nás 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři..) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci..). Uveřejňujeme články s různými tématy, provozujeme inzerci a spolupracujeme s organizátory veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl a souvisejícími projekty.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.