• Detail firmy

Lukáš Kouřil

Základní popis

Jsme firma zabývající se údržbou zeleně, kácením stromů i s úklidem, průřezem ovocných stromků, thují a živých plotů, stěhovacímí pracemi a pracemi na zahradách, zahrádkách, chatách i domech od A po Z.

Adresa

J. z Poděbrad 2000/18
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73236527
DIČ:  CZ7810285769
  • Služby

Výrobky, činnosti

Údržba zeleně

- sekání Vaší zahrady, zahrádky, i s úklidem posekané zeleně, i po dobu Vaší nepřítomnosti (práce, dovolená)

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 336 101
E-mail: LKouril@seznam.cz
WWW: www.primasluzby.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Kouřil - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

ARBO - zahradnictví s.r.o.

Zabýváme se zakládáním nových zahrad, rekonstrukcí starých zahrad, výsadbou uličních stromořadí, sídlištní zeleně. Provádíme kompletní realizaci zahrad a parků, sadové a vegetační úpravy nebo zakládání trávníků a skalek. Pěstujeme a prodáváme anglické růže a mnoho dalších rostlin a dřevin.

DH TRANSPORT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na přepravu nákladů, přepravu vozidel a stěhování bytů a firem po ČR a EU. Nabízíme skladování ve vlastních prostorech o velikosti 150 m2 včetně pojištění skladovaného zboží.