• Detail firmy

Lukáš Košťál - DK Model

Základní popis

Výroba polotovarů a stavebnic železničních modelů z leptaného plechu, modelů z polyuretanu a doplňků na modelové kolejiště

Adresa

Bukovina u Čisté 94
514 01 Bukovina u Čisté

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68257970

Výrobky, činnosti

Výroba polotovarů a stavebnic železničních modelů

z leptaného plechu, modelů z polyuretanu a doplňků na modelové kolejiště

Kontaktní údaje

E-mail: dk.model@seznam.cz
WWW: www.dk-model.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Košťál - Majitel

Mobil: 777 163 397
Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

Kreativní svět s.r.o.

Zabýváme prodejem výtvarných a kreativních potřeb. Jsme výhradním distributorem značky STAEDTLER FIMO pro Českou rep. a Slovensko. Dále výhradně zastupujeme značky EULENSPIEGEL - barvy na obličej a tělo a CLEOPATRE - výtvarné materiály. Dodáváme FIMO, profesionální, hobby a obličejové barvy, ekologická lepidla, prstové a temperové barvy, inkousty, křišťálové pryskyřice, pastelky, voskovky atd.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.