• Detail firmy

Lukáš Kopic

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti grafického designu, návrhy obalů výrobků, firemní identity, webdesignu a poskytování kompletní propagace a reklamní činnosti.

Adresa

Plynárenská 310/3
400 10 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86790862

Výrobky, činnosti

návrhy obalů výrobků

Nabídka služeb v oblasti grafického designu, návrhy obalů výrobků, firemní identity, webdesignu a poskytování kompletní propagace.

Kontaktní údaje

E-mail: info@lukaskopic.cz
WWW: www.lukaskopic.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Kopic - Majitel

Mobil: +420 608 880 364
Další firmy v oboru

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

ZEPHYR, s. r. o.

Specializujeme se na návrhy a realizace výstavních expozic po celém světě. Zajišťujeme konference a semináře. Poskytujeme poradenství a pomoc při zpracování žádostí o granty a dotace.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.