• Detail firmy

Lukáš Kopecký

Základní popis

Výroba kuchyňského nábytku, vestavěných skříní a doplňků na zakázku

Adresa

Bezručova 495
357 35 Chodov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64192482

Výrobky, činnosti

Výroba kuchyňského nábytku, vestavěných skříní

Kontaktní údaje

E-mail: kopeckylukas@seznam.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Kopecký - Majitel

Mobil: +420 604 305 291
E-mail: kopeckylukas@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvikopecky.wbs.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Tresner - nábytek na míru

Vyrábíme dřevěný nábytek na míru. Součástí našich služeb je zaměření, výroba z kvalitních materiálů, dovoz hotového výrobku i jeho montáž na místě. Vestavěné skříně, postele, kuchyňské linky, ložnicový nábytek - na míru dle přání zákazníka. Pokládáme plovoucí podlahy v lokalitách Židlochovice, Brno a okolí.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.