• Detail firmy

Lukas Katakalidis, DiS.

Základní popis

Jsme akční tým lidí, který má mnoho let zkušeností v reklamním a zábavním průmyslu. Pracovali jsme na českých i zahraničních filmech a seriálech.

Adresa

Zásadská 569/3
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71382186
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklamní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 606 042 031
E-mail: wanted.sfo@gmail.com
WWW: wanted-sfo.cz

Kontaktní osoba

Lukas , Katakalidis, DiS. - Majitel

Mobil: +420 606 042 031

Jozef Borik

Mobil: +420 606 042 035
Další firmy v oboru

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.