• Detail firmy

Lukáš Kabele

Základní popis

Elektrikář. Provádíme dodávky, montáž a rekonstrukce rozvodů elektřiny v bytech, obchodech, kancelářích a výrobních prostorách. Montujeme EZS, kamery i počítačové sítě. Zajistíme zednické začištění vysekaných drážek a profesionální vymalovaní.

Adresa

K Holyni 80/6
154 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49259792

Výrobky, činnosti

Elektrikář. Provádíme dodávky, montáž a rekonstruk

Elektrikář. Provádíme dodávky, montáž a rekonstrukce rozvodů elektřiny v bytech, obchodech, kancelářích a výrobních prostorách. Montujeme EZS, kamery

Kontaktní údaje

E-mail: lukas.kabele@mensa.cz
WWW: www.instalateri-elektr...

Kontaktní osoba

Lukáš Kabele - Jednatel

Mobil: 602 284 564
Další firmy v oboru

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.