• Detail firmy

LUKÁŠ JEŽEK

Základní popis

Stěhování a vyklízení Profigroup pro Příbram a okolí (byty, domy, garáže, kanceláře, půdy, vyklízení pozůstalostí a další), nejlepší reference a ceny.

Adresa

Tyršova 108
261 01 Příbram I

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71899511
DIČ:  CZ8401041132
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stěhování vyklízení doprava Příbram

Stěhování a vyklízení Profigroup pro Příbramsko a okolí (byty, domy, garáže, kanceláře, půdy, vyklízení pozůstalostí a další), zkušený team stěhováků, nejlepší reference a ceny v Příbrami.

Kontaktní údaje

E-mail: info@profigroup.cz
WWW: www.profigroup.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Ježek - Majitel

Mobil: +420 776 000 776
E-mail: info@profigroup.cz
Další firmy v oboru

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.