• Detail firmy

LUKÁŠ JEŽEK

Základní popis

Stěhování a vyklízení Profigroup pro Příbram a okolí (byty, domy, garáže, kanceláře, půdy, vyklízení pozůstalostí a další), nejlepší reference a ceny.

Adresa

Tyršova 108
261 01 Příbram I

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71899511
DIČ:  CZ8401041132
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stěhování vyklízení doprava Příbram

Stěhování a vyklízení Profigroup pro Příbramsko a okolí (byty, domy, garáže, kanceláře, půdy, vyklízení pozůstalostí a další), zkušený team stěhováků, nejlepší reference a ceny v Příbrami.

Kontaktní údaje

E-mail: info@profigroup.cz
WWW: www.profigroup.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Ježek - Majitel

Mobil: +420 776 000 776
E-mail: info@profigroup.cz
Další firmy v oboru

DH TRANSPORT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na přepravu nákladů, přepravu vozidel a stěhování bytů a firem po ČR a EU. Nabízíme skladování ve vlastních prostorech o velikosti 150 m2 včetně pojištění skladovaného zboží.

STAHL - stěhovací služba, s.r.o.

Jsme jednou z největších stěhovacích firem v České republice. Zajišťujeme stěhování po celé České republice a zahraničí na klíč, dle požadavku zákazníků.

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.