• Detail firmy

Lukáš Janů

Základní popis

Zajišťujeme rekonstrukce rodinných domů, panelových bytů a provádíme půdní vestavby. Kompletně vytvoříme novou a moderní kuchyň nebo koupelnu včetně malířských a štukatérských prací.

Adresa

Svojetice 152
251 62 Svojetice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74711911
DIČ:  CZ8104141507
  • Služby

Výrobky, činnosti

Renovace umakartového jádra

Zabýváme se renovací umakartového jádra. Renovace umakartového jádra provedeme kompletně od návrhu, provedení prací až po úklid.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 947 327
E-mail: janu.lukas@seznam.cz
WWW: www.stavebniprace-janu.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Janů - Majitel

Další firmy v oboru

MALKO - Kmoníček, Franc

Nabízíme malířské, lakýrnické a tapetářské práce či dekorativní italské techniky. Provádíme stěrkování omítek i lepení ozdobných lišt a kazet.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

Miloslav Pešan

Podlahářské práce Mělník. Specializuji se na pokládku dřevěných i plovoucích podlah, PVC, vinylu, marmolea a zátěžových koberců. Podlahářské práce provádím komplexně, od úpravy podkladu, až po položení nové podlahy, zajišťuji rovněž renovace podlah. S výběrem podlahy Vám rád poradím. Neváhejte mě kontaktovat!