• Detail firmy

Lukáš Janda

Základní popis

Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, montáže sádrokartonů i realizace půdních vestaveb. Nabízíme stavbu pergol a dalších zahradních sta

Adresa

Skočice 22
387 75 Skočice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74650637

Výrobky, činnosti

Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce

Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, montáže sádrokartonů i realizace půdních vestaveb. Nabízíme stavbu pergol a dalších zahradních staveb, montáže střešních oken. Možnost zateplení budov.

Kontaktní údaje

E-mail: strecha.janda@email.cz
WWW: www.strechy-janda.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Janda - Majitel

Mobil: +420 737 215 938
Další firmy v oboru

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.