• Detail firmy

Lukáš Janáček

Základní popis

Vypracujeme Vám podrobnou projektovou dokumentaci s 3d vizualizací, nabízíme návrhy, realizace a údržbu zahrad, zahradní jezírka, závlahové systémy.

Adresa

Za Křížem 426
739 24 Krmelín

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73908207
Rok založení:  2004

Výrobky, činnosti

Vypracujeme Vám podrobnou projektovou dokumentaci s 3d vizualizací, nabízíme návrhy, realizace a údržbu zahrad, zahradní jezírka, závlahové systémy Rain bird, údržbu trávníku, kosení, výsadbu dřevin, keřů, skalky, kamenné zídky, střešní zahrady.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 839 545
Mobil: +420 604 741 724
E-mail: dkubis@zahradyostrava.cz
WWW: www.zahradyostrava.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Janáček - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

Tomáš Knotek

Provádíme zahradnické práce. Návrhy a realizace zahrad, zahrady na klíč, údržba zeleně, parkové a sadové úpravy, kácení. Pokládka travních koberců, realizace automatických zavlažovacích systémů a zahradních jezírek.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.