• Detail firmy

Lukáš Ivánek

Základní popis

Firma zabývající se úklidovými pracemi vnitřních i venkovních prostor. Provádí pravidelné i nepravidelné úklidy domů, bytů, kanceláří, skladů, pasáží, schodišť, oken, chodeb, toalet apod. Působí v Praze, Poděbradech, Nymburce a dalších.

Adresa

Hakenova 1121/28
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87768704
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- úklid domácnosti, úklid po řemeslnících (např. po malování), mytí oken, péče o prádlo, hodinový manžel, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: info@rychlyuklyd.eu
WWW: www.rychlyuklid.eu

Kontaktní osoba

Lukáš Ivánek - Majitel

Mobil: +420 776 513 557
Mobil: +420 777 515 479

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.