• Detail firmy

Lukáš Hůla

Základní popis

Provádím internetové prezentace na míru, tvořím internetové obchody a aplikace, databázové systémy, webdesign, grafiku, reklamu na internetu a další.

Adresa

Družstevní 332
262 02 Stará Huť u Dobříše

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74134558

Výrobky, činnosti

Prezentace na míru

Kontaktní údaje

E-mail: l.hula@netix.cz
WWW: www.netix.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Hůla - Majitel

Mobil: +420 728 425 883
Další firmy v oboru

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.