• Detail firmy

Lukáš Holuša

Základní popis

Stěhovací služba a autodoprava. Nabízíme Vám levné stěhovací služby rodinných domů, bytů, dílen, kanceláří atd. Nabízíme autodopravu na území ČR.

Adresa

Račerovická 948
674 01 Podklášteří

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88564029

Výrobky, činnosti

Stěhování

Kontaktní údaje

E-mail: levnestehovaci@seznam.cz
WWW: holusa.sluzby.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Holuša - Majitel

Mobil: +420 605 335 844
E-mail: levnestehovaci@seznam.cz
Další firmy v oboru

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.

Jan Mitiska - Stěhování, autodoprava

Naše společnost se zabývá stěhováním domů, bytů i firem. K dispozici máme dodávku do 1,5 tuny a zajistíme autodopravu kdekoliv na žádost zákazníka. Zboží také vložíme a poskytneme další doplňkové služby. Přivezeme Vám nábytek z obchodu podle nákupního seznamu, nemusíte jet s námi, vše zařídíme za Vás. Dále nabízíme spediční služby, montáže nábytku, vyklízecí práce. Kontaktujte nás.