• Detail firmy

Lukáš Hilpert

Základní popis

Společnost poskytuje výrobu stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků, zprostředkování obchodu a služeb, dále zemědělská výroba, jako pěstování plodin, sladkovodní akvakultura, živočišná výroba, atd...

Adresa

Černošín 1
349 01 Černošín

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76553141
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků, zprostředkování obchodu a služeb, dále zemědělská výroba, jako pěstování plodin, sladkovodní akvakultura, živočišná výroba, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: keramikavichov@seznam.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Hilpert - Majitel

Mobil: +420 733 104 530
Další firmy v oboru

Keramická dílna Jana Dušková

Zabýváme ruční výrobou keramických výrobků a dekorací. Provozujeme e-shop andelske-svetlo.cz s širokou nabídkou keramických andělů, svícnů, květináčů, dekorací a dalších produktů z mrazuvzdorného šamotu pro použití i doma i ve venkovních prostorách.

KVĚTINY A DÁRKY

Již více než 14 let provádíme kompletní květinovou výzdobu firem, reprezentačních prostor, hotelů a bytů. Dále nabízíme vazbu květin pro různé příležitosti a také květinový svatební servis. Máme eshop i kamennou prodejnu a zboží přivezeme až k Vám.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.